Tu jesteś: Strona Główna » Artykuły prasowe

Artykuły prasowe

Strona: 1 | 2 | 3 | 4
2015-11-12 | Wręczono Koryfeusze Muzyki Polskiej 2015. NOSPR w gronie laureatów!
11 listopada 2015 roku podczas uroczystej Gali w Studio Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego w Warszawie ogłoszono laureatów nagrody Koryfeusz Muzyki Polskiej 2015. więcej...
2015-11-04 | Kolejna edycja "Lokalu na Kulturę"
29 października ruszyła VI edycja konkursu "Lokal na Kulturę" Jest to konkurs na najem lokali użytkowych, w których prowadzona będzie działalność kulturalna, artystyczna, twórcza.

W lokalach tych obowiązywać będą preferencyjne stawki czynszu. Zainteresowane osoby mogą składać oferty w Urzędzie Miasta Katowice (w Referacie Lokali Użytkowych i Reklam, Rynek 1, pokój 215 lub w Biurze Obsługi Mieszkańców) do 23 listopada.

Kryterium wyboru będzie oferta społeczno-kulturalna przedstawiona przez zainteresowane osoby i organizacje, a także ich dotychczasowy dorobek.

Aby lepiej poznać ofertę programu oraz uzyskać informoację o realizowanej w "Lokalach na Kulturę" działalności uruchomiono specjalny serwis internetowy.​
więcej...
2015-11-04 | 20 % dopłaty do opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi dla rodzin wielodzietnych
Urząd Miasta Katowice uprzejmie informuje, że istnieje możliwość ubiegania się o 20 % dopłatę do opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi dla rodzin wielodzietnych posiadających aktualne karty programu „Nas Troje i więcej" i nie zalegających z płatnościami z tytułu opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi.
więcej...
2015-10-31 | Przed Dniem Wszystkich Świętych i Dniem Zadusznym

​​​W związku ze zbilżającym się dniem Wszystkich Świętych i Dniem Zadusznym Wiceprezydent Miasta Katowice Mariusz Skiba w imieniu władz Katowic wraz z władzami wojewódzkimi odwiedził cmentarze, miejsca pamięci i mogiły ważnych osobistości w naszym mieście. Przedstawiciele władz wojewódzkich i miejskich złożyli kwiaty i zapalili znicze na grobach osób zasłużonych oraz w kwaterach powstańców, żołnierzy, więźniów politycznych i policjantów. 

więcej...
2015-10-27 | Zostań wigilijnym wolontariuszem!
Wigilia Bożego Narodzenia zbliża się wielkimi krokami, a to wyjątkowy czas dla wielu z nas. Niestety nie wszyscy ten świąteczny wieczór mogą spędzić w gronie najbliższych, nie dla każdego wieczerza jest w zasięgu ręki. Chcemy sprawić żeby wtedy nikt nie czuł się samotny i dołączył do stołu, przy którym będzie czekało wolne miejsce! 
więcej...
2015-10-22 | Ankieta poświęcona szopienickim stawom
W dniach od 16.10. do 5.11 zapraszamy mieszkańców Katowic do wypełnienia krótkiej, anonimowej ankiety poświęconej szopienickim stawom.
więcej...
2015-10-22 | Cykl spotkań konsultacyjnych dotyczących planowanych do realizacji projektów w ramach Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych
Serdecznie zapraszamy do udziału w cyklu spotkań konsultacyjnych dotyczących planowanych do realizacji projektów w ramach Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych. Spotkania odbywać się będą w Centrum Organizacji Pozarządowych przy ul. Młyńskiej 5.
więcej...
2015-10-22 | 12. Międzynarodowy Festiwal Teatrów Lalek „Katowice – Dzieciom”
Znamy już zwycięzców 12. Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Lalek „Katowice – Dzieciom". więcej...
2015-10-22 | STREFA KULTURY w Katowicach wśród 10 Najlepszych Produktów Turystycznych 2015!
16 października na targach Tour Salon odbyła się gala, podczas której został rozstrzygnięty konkurs na Najlepszy Produkt Turystyczny 2015. Miło nam poinformować, że STREFA KULTURY w Katowicach znalazła się wśród 10 Najlepszych Produktów Turystycznych 2015 i uzyskała Certyfikat POT!
więcej...
2013-12-01 | Archiwum Katowicetv.eu
W związku z uruchomieniem nowej wersji strony KatowiceTv.eu udostępniliśmy dotychczasowe materiały w postaci osobnej strony pod adresem: www.archiwum.katowicetv.eu
Zapraszamy! więcej...
Strona: 1 | 2 | 3 | 4
Reklama
Partnerzy serwisu
Katowice na Twitterze
Katowice na YouTube
Katowice na Facebooku
Wydarzenia  Katowicki Serwis Informacyjny  Kultura  Filmy promocyjne Katowic  Samorząd  Reportaże ŚTM  Kronika Katowic TVP  Sport  Kontakt  Redakcja  ComTv.pl - Produkcja reklamowa i TV  Moderowany katalog stron  Ebooki i Audiobooki  Festiwal Górski w Szczyrku

2018 © Katowicetv.eu | Projekt i wykonanie strony : fdgstudio.net