Tu jesteś: Strona Główna » Festiwalu Górskiego Wondół Challenge 5-6.03.2016 w Szczyrku

Festiwalu Górskiego Wondół Challenge 5-6.03.2016 w Szczyrku

| 2016-01-22
Zapraszamy na VI Festiwal Górski Wondół Challenge w Szczyrku, który odbędzie się w pierwszy weekend marca w Szczyrku. Zaprezentowane będzie wiele filmów, w tym najnowsze filmy z Banff Mountain Film Festival, wystaw zdjęć oraz prezentacji o tematyce górskiej i eksploracyjnej.

logowondolPierwszy weekend marca w Szczyrku zapowiada się bardzo bardzo ciekawie. Zobaczymy wiele filmów górskich, w tym nowe filmy z Banff Mountain Film Festival, wystawy zdjęć oraz prezentacje o tematyce górskiej i eksploracyjnej a przede wszystkim spotkamy wyjątkowych gości Festiwalu Górskiego Wondół Challenge.

Wśród nich są m.in: Sebastan Kawa, wielokrotny Mistrz Świata – człowiek, który jako pierwszy przeleciał szybowcem nad Himalajami, podróżnik i obieżyświat Łukasz Supergan, wspinacz i eksplorator Janusz Gołąb,  Joanna Lipowiczan i Bartosz Malinowski prosto z Wielkiego Szlaku Himalajskiego, pretendentka do zdobywczyni Korony Ziemi Miłka Raulin oraz legendy himalaizmu: Ryszard Pawłowski i Krzysztof Wielicki.

Nie zabraknie także, otwartych szkoleń z zakresu bezpieczeństwa w górach i pierwszej pomocy, widowiskowych pokazów technik ratowniczych organizowanych przez Grupę Beskidzką GOPR oraz festiwalowego przedszkola dla najmłodszych.

Nowością będą warsztaty: fotograficzne oraz warsztaty skiturowe oraz spotkania z autorami książek, między innymi z prof. Zdzisławem Rynem, Agnieszką Korpal i Dominikiem Szczepańskim.

Jak co roku w trakcie Festiwalu Górskiego Wondół Challenge odbędzie się RMD Winter Run Biegpod Górę, który będzie jednocześni otwarciem sezonu Montrail Ligi Biegów Górskich 2016.

Jeśli chcesz spędzić aktywny weekend, poznać ciekawych ludzi to zapraszamy Cię na Festiwal Górski Wondół Challenge  - 5.03.2016 – 06.03.2016 Szczyrk CKiR Orle Gniazdo.

iv_festiwal_grski_wond_challenge_7_640

v_festiwal_grski_wond_challenge__13_640

v_festiwal_grski_wond_challenge__7_640Reklama
Partnerzy serwisu
Katowice na Twitterze
Katowice na YouTube
Katowice na Facebooku
Wydarzenia  Kultura  Katowicki Serwis Informacyjny  Filmy promocyjne Katowic  Samorząd  Sport  Kontakt  Redakcja  ComTv.pl - Produkcja reklamowa i TV  Moderowany katalog stron  Ebooki i Audiobooki  Festiwal Górski w Szczyrku

2018 © Katowicetv.eu | Projekt i wykonanie strony : fdgstudio.net