Tu jesteś: Strona Główna » Informacja o utrudnieniach w ruchu i parkowaniu pojazdów w czasie Tour de Pologne

Informacja o utrudnieniach w ruchu i parkowaniu pojazdów w czasie Tour de Pologne

| 2016-07-05
W związku z organizacją w Katowicach drugiego etapu Tour de Pologne Urząd Miasta Katowice przedstawia informację o związanych z nim utrudnieniach w ruchu drogowym oraz o zakazie parkowania na uliach położonych w strefie przebiegu wyścigu kolarskiego.

Przed i w czasie wyścigu, tj. w dniach 11-13.07.2016 r. została zmieniona organizacja ruchu drogowego na ulicach w centrum Katowic, jak również wprowadzony zakaz parkowania na nich.

Urząd Miasta Katowice prosi o zastosowanie się do wprowadzonych zmian i jednocześnie informuje, iż samochody, które w dniach 11-13.07.2016 r. zostaną zaparkowane lub pozostawione w wyznaczonej strefie, będą niezwłocznie usuwane na koszt właściciela - zgodnie z przepisami ustawy - Prawo o ruchu drogowym.

Czytaj całość informacji w sprawie zmian organizacji ruchu drogowego i zakazu parkowania w dniach 11-13.07.2016 r.: KOMUNIKAT.pdf 

 


Sprawdź TAGI:
Reklama
Partnerzy serwisu
Katowice na Twitterze
Katowice na YouTube
Katowice na Facebooku
Wydarzenia  Kultura  Katowicki Serwis Informacyjny  Filmy promocyjne Katowic  Samorząd  Reportaże ŚTM  Sport  Kronika Katowic TVP  Kontakt  Redakcja  ComTv.pl - Produkcja reklamowa i TV  Moderowany katalog stron  Ebooki i Audiobooki  Festiwal Górski w Szczyrku

2018 © Katowicetv.eu | Projekt i wykonanie strony : fdgstudio.net