Tu jesteś: Strona Główna » Katowiccy radni dowożą jedzenie mieszkańcom

Katowiccy radni dowożą jedzenie mieszkańcom

| 2020-03-25
Radni z Katowic rozwożą ciepłe posiłki dla seniorów i podopiecznych Miejskiego Domu Pomocy Społecznej.
Po wprowadzeniu kolejnych, rządowaych restrykcji związanych ze stanem epidemii koronawirusa w Polsce, obowiązuje ograniczenie w przemieszczaniu się i gromadzeniu się ludzi. Wiele osób potrzebuje w tym czasie, nie mając możliwości wyjścia z domu, potrzebuje dostarczenia żywności, czy posiłku.

- W Katowicach rozpoczęła się akcja "Wolne miejsce", w skrócie chodzi o to, że bardzo dużo osób korzysta z pomocy MOPS-u i po to, żeby uniknąć gromadzenia się w jednym miejscu pomogamy w rozwożeniu obiadów - tłumaczy Adam Skowron, katowicki radny.

Akcja to inicjatywa fundacji "Wolne miejsce", która zaprasza do współpracy osoby dyspozycyjne i z własnym samochodem. - Jeżeli macie w ciągu tygodnia, nawet jednego dnia, koło dwóch godzin wolnego czasu, to zgłoście się! - zachęca Adam Skowron, który jak wyliczył, w ciągu dwóch godzin udało mu się dostarczyć 15 obiadów.


Do akcji można włączyć się poprzez kontakt przez media społecznościowe z Fundacją Wolne Miejsce:
www.facebook.com/FundacjaWolneMiejsce


Opracowanie: TG


Reklama
Partnerzy serwisu
Katowice na Twitterze
Katowice na YouTube
Katowice na Facebooku
Wydarzenia  Kultura  Katowicki Serwis Informacyjny  Filmy promocyjne Katowic  Samorząd  Sport  Kontakt  Redakcja  ComTv.pl - Produkcja reklamowa i TV  Moderowany katalog stron  Ebooki i Audiobooki  Festiwal Górski w Szczyrku

2018 © Katowicetv.eu | Projekt i wykonanie strony : fdgstudio.net