Tu jesteś: Strona Główna » Konkurs „Katowice w obiektywie 2016”

Konkurs „Katowice w obiektywie 2016”

| 2016-09-12
Pod hasłem „Miasto Muzyki" już po raz siódmy katowicki magistrat wraz ze śląskim okręgiem Związku Polskich Artystów Fotografików ogłasza konkurs fotograficzny „Katowice w Obiektywie 2016". Nagrodami są: udział w wystawie ZPAF, publikacja na kartach kalendarza, profesjonalne warsztaty fotograficzne, a także tablety multimedialne i czytnik do e-booków.

Katowice w obiektywie_banerek_jpg.jpg

 

Kultura jest silnym filarem naszego miasta. Potwierdziło to UNESCO, przyznając Katowicom tytuł Miasta Kreatywnego w dziedzinie muzyki. Znane w świecie nazwiska, koncerty, występy, pokazy, liczne instytucje kultury czy po prostu ciekawe miejsca – Katowice tętnią muzyką, inspiracji jest więc wiele. Zachęcamy pasjonatów fotografii do udziału w konkursie, który może być wspaniałą przygodą zakończoną nie tylko zdobyciem atrakcyjnej nagrody rzeczowej, ale przede uznania w oczach profesjonalistów.

Podobnie jak we wcześniejszych edycjach każde zgłoszenie do konkursu musi zawierać podpisane własnoręcznie oświadczenie będące załącznikiem do regulaminu dostępnego na miejskiej stronie: Katowice.eu. Jego oryginał można przynieść wraz ze zdjęciami zapisanymi na płycie CD lub innym nośniku elektronicznym do Wydziału Promocji (ul. Rynek 13, I piętro, pokój 117) lub przesłać pocztą tradycyjną pod adresem: Urząd Miasta Katowice – Wydział Promocji, ul. Rynek 13, 40-003 Katowice. Zdjęcia wraz ze skanem oświadczenia można też wysłać za pośrednictwem e-maila (konkurs@katowice.eu).

Spośród zgłoszonych do konkursu fotografii komisja, składająca się z przedstawicieli Związku Polskich Artystów Fotografików oraz Wydziału Promocji Urzędu Miasta, zakwalifikuje 60 zdjęć; z nich wybierze 40, które jako wyróżnione pojawią się na grudniowej wystawie w należącej do Związku Galerii „Katowice" oraz zostaną opublikowane na stronie: www.katowice.eu.

Nagrodą główną dla dwunastu najlepszych prac będzie natomiast publikacja w kalendarzu miejskim na 2017 rok. Jurorzy wskażą również trzy fotografie, których autorzy otrzymają nagrody specjalne: tablety multimedialne i czytnik do e-booków: za 1. i 2. miejsce – tablet multimedialny o wartości nieprzekraczającej 600 zł brutto, za 3. miejsce – czytnik do e-booków o wartości nieprzekraczającej 500 zł brutto. Podczas grudniowego wernisażu zostanie wręczona także nagroda dodatkowa ZPAF – zaproszenie do udziału w profesjonalnych warsztatach fotograficznych prowadzonych przez Związek.

Lista wszystkich zwycięzców konkursu zostanie zamieszczona w grudniu na stronie:www.katowice.eu.

2016_oświadczenie.doc

2016_regulamin.doc

​Pierwsza nagroda specjalna w 2015 roku. Fotografia pod tytułem "Przenikanie" Ewy Urbanowicz.

1 nagroda Ewa Urbanowicz Przenikanie.jpgReklama
Partnerzy serwisu
Katowice na Twitterze
Katowice na YouTube
Katowice na Facebooku
Wydarzenia  Kultura  Katowicki Serwis Informacyjny  Filmy promocyjne Katowic  Samorząd  Reportaże ŚTM  Sport  Kronika Katowic TVP  Kontakt  Redakcja  ComTv.pl - Produkcja reklamowa i TV  Moderowany katalog stron  Ebooki i Audiobooki  Festiwal Górski w Szczyrku

2018 © Katowicetv.eu | Projekt i wykonanie strony : fdgstudio.net