Tu jesteś: Strona Główna » Laury Buildera

Laury Buildera

| 2018-02-04
Miasto Katowice otrzymało nagrodę „Laury Buildera 2017” za zaangażowanie w sprawną i efektywną realizację projektów budowlanych, zgodną ze zrównoważonym rozwojem miasta, za odpowiedzialny i prawidłowy proces realizacji inwestycji oraz w docenianiu wyróżniającego się w skali nie tylko województwa śląskiego, ale i całego kraju rozmachu inwestycyjnego miasta. Nagrodę przyznało jury w składzie: Danuta Burzyńska - redaktor naczelna miesięcznika „Builder”, prof. dr hab. inż. Leonard Runkiewicz - Politechnika Warszawska, przewodniczący Rady Naukowej ITB, Przewodniczący Rady Naukowej miesięcznika „Builder”, Marek Zdziebłowski - Prezes Zarządu Builder Corp, Wydawca miesięcznika „Builder”.
Builder to ogólnopolski miesięcznik dla budownictwa, architektury i biznesu, będący na rynku od ponad 19 lat, przyznający „Laury”, w ramach których nagradzane są firmy, organizacje i instytucje za działalność mającą wpływ na rozwój branży budowlanej.

IMG_0847.JPG

IMG_0845.JPG


Sprawdź TAGI:
Reklama
Partnerzy serwisu
Katowice na Twitterze
Katowice na YouTube
Katowice na Facebooku
Wydarzenia  Katowicki Serwis Informacyjny  Kultura  Filmy promocyjne Katowic  Samorząd  Reportaże ŚTM  Kronika Katowic TVP  Sport  Kontakt  Redakcja  ComTv.pl - Produkcja reklamowa i TV  Moderowany katalog stron  Ebooki i Audiobooki  Festiwal Górski w Szczyrku

2018 © Katowicetv.eu | Projekt i wykonanie strony : fdgstudio.net