Tu jesteś: Strona Główna » O Katowice TV
O Katowice TV

KatowiceTV.eu - Oficjalny Serwis Telewizyjny Miasta Katowice 

Jest to pierwsze tego typu przedsięwzięcie na Sląsku i jak dotąd jedyna udana próba zebrania w jednym miejscu reportaży, newsów i informacji dotyczących stolicy Aglomeracji.

Jesteśmy wszędzie tam gdzie dzieje się coś ważnego - relacjonujemy widowiska sportowe, koncerty, wydarzenia społeczne i kulturalne. Nasze kamery rejestrują powstawanie nowoczesnego oblicza miasta, uwieczniają przełomowe momenty przyczyniając się do tworzenia historii.

Rzetelność dziennikarzy, nowoczesne rozwiązania realizacyjne, a przede wszystkim doświadczenie
w branży medialnej twórców portalu są gwarantem najwyższej jakości produkcji telewizyjnych zamieszczanych na łamach serwisu katowicetv.eu.

Zapraszamy również i Ciebie do współtworzenia tego wyjątkowego innowacyjnego projektu.
Jeśli jesteś organizatorem życia kulturalnego, muzykiem, filmowcem, prowadzisz swoją firmę lub po prostu chcesz się zareklamować - nie mogłeś trafić lepiej.

Katowicetv.eu to portal otwarty na propozycje współpracy: pomożemy stworzyć pozytywny wizerunek Twojej firmy, obejmiemy patronatem Twój koncert, przeprowadzimy relację z wydarzenia które zorganizowałeś, po prostu skontaktuj się z nami! 

Redakcja KatowiceTV.eu

Reklama
Partnerzy serwisu
Katowice na Twitterze
Katowice na YouTube
Katowice na Facebooku
Wydarzenia  Katowicki Serwis Informacyjny  Kultura  Filmy promocyjne Katowic  Samorząd  Reportaże ŚTM  Kronika Katowic TVP  Sport  Kontakt  Redakcja  ComTv.pl - Produkcja reklamowa i TV  Moderowany katalog stron  Ebooki i Audiobooki  Festiwal Górski w Szczyrku

2018 © Katowicetv.eu | Projekt i wykonanie strony : fdgstudio.net