Tu jesteś:
Wyniki wyszukiwania:
PÓŁMARATON GĘSTWINAMI MURCKOWSKIMI
Blisko 420 osób stanęło na starcie I Półmaratonu Gęstwinami Murckowskimi. Oprócz głównego biegu, była możliwość przebiegnięcia dystansu na 5 km a także przejścia z kijkami nordic walking. Przeważająca część trasy została wytyczona leśnymi ścieżkami Rezerwatu Lasu Murckowskiego.
więcej...
II WIZZ AIR KATOWICE HALF MARATHON 2019
Za nami druga edycja Wizz Air Katowice Half Marathon. Na stracie biegu głównego pojawiło się blisko 2300 osób. Trasa została wyznaczona ulicami Katowic, a także parkowymi duktami w Dolinie Trzech Stawów. więcej...
WIZZAIR HALF MARATHON KATOWICE 2018
Ponad 3000 zawodników stanęło na starcie inauguracyjnego Wizzair Half Marathon Katowice 2018. Były to pierwsze zawody biegowe na tym dystansie w stolicy metropolii. Półmaraton został zdominowany przez Kenijczyków, najlepszy na mecie był Abel Rop, a drugi jego rodak Hoea Tuei. Wśród kobiet triumfowała Christine Oigo przed Yunes Onyancha. więcej...